Як встановити Git на Windows 10 64 bit? #github #repository

10.04.2024

Як встановити Git на Windows 10 64 bit? #github #repositoryВстановлення Git на Windows 10 (64-bit) – це простий процес, і ось кроки, які ви можете виконати:

Крок 1: Завантажте інсталятор Git
Перейдіть на офіційний веб-сайт Git за адресою https://git-scm.com/download/win та завантажте інсталятор Git для Windows.

Крок 2: Запустіть інсталятор Git
Після завантаження відкрийте інсталятор, двічі клацнувши на завантажений файл. Він може мати назву “Git-x.x.x.x-64-bit.exe” (де x.x.x.x – версія Git).

Крок 3: Налаштуйте параметри інсталяції
У майстері інсталяції виберіть необхідні параметри. Зазвичай залиште за замовчуванням та продовжуйте, але ви можете вибрати інші параметри, якщо вам це потрібно.

Крок 4: Виберіть редактор коду (за бажанням)
Інсталятор запитає вас обрати редактор коду, який ви хочете використовувати з Git. Зазвичай залиште за замовчуванням, але ви можете обрати ваш улюблений редактор.

Крок 5: Оберіть SSH-клієнт (за бажанням)
Якщо ви хочете використовувати SSH для з’єднань з віддаленими репозиторіями, оберіть OpenSSH або PuTTY. Для більшості користувачів залиште за замовчуванням.

Крок 6: Завершіть інсталяцію
Натисніть кнопку “Install”, щоб розпочати процес інсталяції. Почекайте, поки встановлення завершиться.

Крок 7: Перевірте встановлення
Після завершення встановлення відкрийте командний рядок (Command Prompt) та введіть команду git –version. Якщо Git встановлено правильно, ви повинні побачити номер версії Git.

Тепер Git повинен бути успішно встановлений на вашому комп’ютері з Windows 10 (64-bit), і ви готові приступати до використання його для керування версіями ваших проектів.

If you are interested in javascript, php and python lessons, tips on how to find your first job as a developer, visit https://www.tiktok.com/@hackmymozg

software development, it developers, developer courses, website development, job search, php freelancer, php tutorials, js lessons, python lessons, yan hadzhyisky, hackmymozg, ян хаджийський, як встановити, git, windows 10 64 bit

Хаджийський Ян

fullstack PHP+JS+VUE3 розробник

developer coursesgithackmymozgit developersjob searchjs lessonslearnwithyanphp freelancerphp tutorialspython lessonssoftware developmentwebsite developmentwindows 10 64 bityan hadzhyiskyверсткасайтівджаваскріптпрограмуванняпрограмуваннядляпочатківцівпрограмуванняукраїнапрограмуванняукраїнськоюяк встановитиян хаджийськийянхаджийський